Жителів та гостей міста запрошують на “Зимові візерунки”

Культура | 11:29, 20.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

У суботу, 18 грудня, у міському Центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття виставкового проєкту «Зимові візерунки» майстрів декоративно-ужиткового мистецтва любительського об’єднання «Скарби Конотопщини».
З вітальним словом виступив головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін, який подякував членам об’єднання та наголосив на важливості внеску місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва у збереженні і популяризації культурної спадщини.
Виставковий проєкт вражає своєю мистецькою неповторністю та розмаїттям виробів. Цікаві роботи і креативні фотозони створюють святковий настрій та занурюють у атмосферу зимових свят. До творчої експозиції увійшло понад 50 робіт виконаних в різних жанрах мистецтва: різьблення по дереву, живопис, мікровишивка, бісероплетіння, іграшки виготовлені у техніці артішок та багато іншого.
Більш детально про роботи розповіла керівник любительського об’єднання «Скарби Конотопщини» міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» Марина Ручиця.
Чудовим доповненням заходу стали музичні номери учениць дитячої музичної школи №1 Анастасії Герцовської та Дарини Жиряди (керівник Тетяна Цимбал).
Запрошуємо мешканців та гостей нашого міста відвідати виставковий проєкт, який експонуватиметься у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» до 18 січня 2021 року, у будні дні з 8.00 до 17.00 та у вихідні дні з 10.00 до 15.00, за адресою: площа Миру, 4.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, в помещении и дерево)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, дерево и в помещении)
comments powered by HyperComments