Жіноча збірна України з пляжного футболу, в якій грають конотопчанки, здобула першу перемогу в розіграші Євроліги-2022

Спорт | 15:56, 4.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Жіноча збірна України з пляжного футболу провела третій поєдинок у відбірковому турнірі Євроліги-2022 у португальському Назаре.

Після двох поразок, від Англії (3:4) та Іспанії (1:3), підопічні Юрія Клименка були сповнені бажання реабілітуватися в третьому турі змагань.

У першому періоді Мирослава Випасняк вивела синьо-жовтих уперед, а в другому Юлія Дехтяр ударом із кутового подвоїла перевагу нашої команди. На самому початку третьої 12-хвилинки Юлія Костюк забила третій м’яч у ворота чеської збірної, а Юлія Дехтяр на останніх хвилинах оформила дубль і встановила остаточний результат зустрічі.

«Синьо-жовті» здобули першу перемогу у групі А, обігравши команду Чехії – 4:0.

“Конотопські дівчата виборюють перемоги на спортивному фронті! Капітан команди України Юлія ДЕХТЯР та гравчиня Олеся ГРАНАТ – колишні вихованці Конотопської ДСЮШ. Вони гідно представляють на спортивній арені наше місто та Україну”, – зазначають на сторінці Конотопської міськради у фейсбук.

Ще два поєдинки групового турніру Євроліги-2022 українки проведуть в італійському Альгеро у вересні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.