Завтра у Конотопі не буде води
ЖКГ | 14:00, 11.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Конотопський водоканал повідомляє, що працює над оновленням морально-застарілого обладнання, щоб забезпечити якісне та стабільне водопостачання для жителів міста. У зв’язку з введенням в експлуатацію нового технологічного обладнання на центральному водозаборі завтра, 12 червня буде відсутнє водопостачання по всьому місту крім р-нів ЖИТЛОМАСИВ та частково КВРЗ з 10-00 до 14-00.
Для довідок:+380675428996 (диспетчерська служба).
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram