Завтра у Конотопі не буде води

ЖКГ | 14:00, 11.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський водоканал повідомляє, що працює над оновленням морально-застарілого обладнання, щоб забезпечити якісне та стабільне водопостачання для жителів міста. У зв’язку з введенням в експлуатацію нового технологічного обладнання на центральному водозаборі завтра, 12 червня буде відсутнє водопостачання по всьому місту крім р-нів ЖИТЛОМАСИВ та частково КВРЗ з 10-00 до 14-00.

Для довідок:+380675428996 (диспетчерська служба).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: