Замість квітів вчителям – донати ЗСУ: на Конотопщині пролунав останній дзвоник
Поділитися в
Копіювати посилання

Цьогоріч Бочечківський ЗЗСО долучився до Всеукраїнської акції добра “Благодійність замість квітів”: освітяни запропонували батькам та учням не витрачати кошти на квіти, а натомість – задонатити для ЗСУ.
«Всі зібрані кошти у сумі 10 000 грн будуть передані на потреби захисників. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за активність та небайдужість. Бажаємо всім віри та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах. Дякуємо нашим захисникам за можливість здійснювати мрії наших дітей. Наближаємо Перемогу разом!», – зазначили на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram