Замість квітів вчителям – донати ЗСУ: на Конотопщині пролунав останній дзвоник

Суспільство | 17:04, 31.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч Бочечківський ЗЗСО долучився до Всеукраїнської акції добра “Благодійність замість квітів”: освітяни запропонували батькам та учням не витрачати кошти на квіти, а натомість – задонатити для ЗСУ.

«Всі зібрані кошти у сумі 10 000 грн будуть передані на потреби захисників. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за активність та небайдужість. Бажаємо всім віри та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах. Дякуємо нашим захисникам за можливість здійснювати мрії наших дітей. Наближаємо Перемогу разом!», – зазначили на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: