Заклади освіти Конотопської громади перевіряють на готовність до нового навчального року
Поділитися в
Копіювати посилання

Вчора, 12 серпня, у Конотопській міській територіальній громаді розпочалася щорічна комісійна перевірка готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2025/2026 навчального року.
Головна мета огляду — забезпечити комфортні та, що найважливіше, безпечні умови для навчання і виховання наших дітей, наголосили в управлінні освіти Конотопської міської ради.
Особлива увага приділяється: стану укриттів та дотриманню всіх норм безпеки; санітарно-гігієнічному стану приміщень; готовності матеріально-технічної бази; організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram