Заклади культури Конотопщини активно поновлюють роботу

Суспільство | 15:30, 22.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи з кінця квітня – початку травня, робота закладів культури громади буде відбуватися у новому, більш потужному форматі, але  зазначаємо, що події у закладах культури відбуватимуться з урахуванням вимог воєнного стану.

З 25 квітня будуть відкриті всі бібліотеки громади, включаючи Підлипненську сільську бібліотеку. Режим роботи для відвідувачів: з 9.00 год. до 17.00 год., вихідні дні: неділя, понеділок.

У бібліотеках також заплановано проведення майстер-класів, літературних та краєзнавчих засідань, курсів комп’ютерної грамотності для людей похилого віку, в центральній міській бібліотеці – центру реабілітаційної бібліотерапії з метою зняття напруги та депресії «Радість у творчості».

Також з понеділка, 25 квітня,  розпочинає свою діяльність для відвідувачів Конотопський міський краєзнавчий музей та музей авіації: з 8.00 до 17.00, без вихідних.

У краєзнавчому музеї планується проведення заходів патріотичного спрямування про історію краю та видатних особистостей для мешканців громади, військовослужбовців та переселенців. Для огляду працюватимуть два зали – великий виставковий зал із спеціально влаштованою виставкою історичного спрямування та зал «Природа рідного краю».

З 02 травня в МБК «Зоряний» відновлюють у звичайному режимі творчі колективи – це народний хор «Рідна пісня» та хор ветеранів праці. Творчі колективи, учасниками яких є діти, поки продовжують свою роботу у дистанційному режимі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: