ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗКОШТОВНИМ ХАРЧУВАННЯМ УЧНІВ, БАТЬКИ ЯКИХ Є УЧАСНИКАМИ АТО/ООС – БЕЗЗАПЕРЕЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Освіта | 14:40, 15.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час апаратної наради.

Як доповіла директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, у закладах загальної середньої освіти області харчуванням охоплено 3 874 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій, що становить 92% від загальної чисельності дітей цієї категорії.

Однак, у Конотопському районі забезпечено безкоштовним харчуванням дітей лише 1-4 класів, батьки яких є учасниками АТО/ООС. У м. Лебедин отримують безкоштовне харчування лише діти, батьки яких загинули в зоні проведення АТО/ООС. Рішенням сесії Конотопської міської ради та Верхньосироватської сільської ради Сумського району затверджено безкоштовне харчування учнів 5-11 класів на період виконання батьками службових обов’язків в Операції об’єднаних сил. У Конотопському районі, Дубов’язівській селищній та Бочечківській сільській раді Конотопського району не передбачено безкоштовне харчування для учнів 5-11 класів, батьки яких є учасниками АТО/ООС.

Ірина Купрейчик була обурена ситуацією, що склалася, та наголосила  головам міст Лебедина, Конотопа, головам Конотопської райдержаадміністрації, Дубов’язівської селищної та Бочечківської сільської рад Конотопського району, Верхньосироватської сільської ради Сумського району на тому, що забезпечення безкоштовного харчування учнів зазначеної пільгової категорії – їх відповідальність. Тому вони повинні винайти кошти у місцевих бюджетах для вирішення цього питання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: