За минулу добу на Сумщині ворог атакував 31 населений пункт

Війна | 09:08, 12.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 12 серпня. Внаслідок російських обстрілів території області є поранені серед мирних жителів.

У Сумській громаді через атаку БпЛА травмовано чоловіка 1987 року народження.

Протягом доби, з ранку 11 серпня до ранку 12 серпня 2025 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 31 населеному пункту в 15 територіальних громадах області.

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.

Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, РСЗВ:

▪20 ударів РСЗВ;

▪майже 30 ударів КАБів.

Також ворог здійснив удари FPV-дронами, БпЛА по території Сумщини.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

▪у Великописарівській громаді знищено адміністративну будівлю;

▪у Шосткинській громаді пошкоджено нежитлову будівлю;

▪у Зноб-Новгородській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;

▪у Сумській громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.

За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 14 людей.

За добу повітряна тривога в області тривала 12 годин 00 хвилин.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: