За минулу добу на Сумщині ворог атакував 31 населений пункт
Поділитися в
Копіювати посилання

Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 12 серпня. Внаслідок російських обстрілів території області є поранені серед мирних жителів.
У Сумській громаді через атаку БпЛА травмовано чоловіка 1987 року народження.
Протягом доби, з ранку 11 серпня до ранку 12 серпня 2025 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 31 населеному пункту в 15 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, РСЗВ:
▪20 ударів РСЗВ;
▪майже 30 ударів КАБів.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами, БпЛА по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪у Великописарівській громаді знищено адміністративну будівлю;
▪у Шосткинській громаді пошкоджено нежитлову будівлю;
▪у Зноб-Новгородській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;
▪у Сумській громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 14 людей.
За добу повітряна тривога в області тривала 12 годин 00 хвилин.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram