За кількістю підписаних пакетів Конотопська ЦРЛ імені академіка Михайла Давидова – лідер серед медичних закладів області

Медицина | 10:26, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо під час наради,  що відбулась у Сумській ОДА за участю директора Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, .

Разом із заступником голови облдержадміністрації Оленою БОЙКО Вікторія Мілютіна поспілкувалися в онлайн-форматі з керівниками лікувальних закладів області та обговорили ряд актуальних питань. Крім того, зазначалося, що директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ безпосередньо відвідає ряд лікарень з метою ознайомлення з особливостями їх роботи у контексті співпраці з Національною службою здоров’я України.

За її словами, у Програмі медгарантій на 2022 рік передбачено 38 пакетів послуг. Зокрема, до національної програми додалися нові пакети – «Хірургічні операції дорослим і дітям в умовах стаціонару одного дня» та «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях». Серед пріоритетних медичних гарантій на 2022 рік залишається лікування інфарктів, інсультів, онкологія, охорона материнства та дитинства тощо.

Перш за все, Вікторія Мілютіна розповіла, що цьогоріч договори з НСЗУ на Сумщині отримають 127 провайдерів медичних послуг, зокрема 95 – це первинна медична допомога, 54 – спеціалізована медична допомога. Сума усіх договорів складе понад 4,4 мільярда гривень, яка може змінюватися у зв’язку із проведенням перерахунків.

Загалом лікарням Сумської області підтверджено 554 пакети послуг. За кількістю підписаних пакетів лідерами є Конотопська ЦРЛ імені академіка Михайла Давидова – 23, Роменська ЦРЛ – 21, Сумська обласна клінічна лікарня – 21.

Під час обговорення було підкреслено, що джерелом для здійснення перерахунків та укладання договорів є електронна система охорони здоров’я. Тому Олена Бойко наголосила на необхідності ретельного внесення медичної звітності та заповнення коректних даних. Від цього залежатимуть розміри контрактів.

Окрім того, присутні детально обговорили, як розраховуватимуться тарифи на лікування коронавірусних хворих, які коефіцієнти будуть застосовуватися при проведенні обрахунку за фактично надані медичні послуги, розглянули індивідуальні ситуації виплати за надані медичні послуги при переведенні пацієнта з одного відділення до іншого тощо.

 

На зображенні може бути: 1 особа, сидить та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та люди сидять

 

На зображенні може бути: текст «конрактування сумськой област-2022 127ç 127 провайдера медичних послуг: Ha 2022 pik в сумський област договори 3 нсзу отримають 風V 95 -первинна медична допомога 54 спецалзована медична допомога SONY nszu.gov.ua»

 

На зображенні може бути: текст «пмг-2022. пріоритетні послуги * 119,5 млн грн на лкування нфарктв та нсультв 92 млн грн пологи та надання медичной допомоги складних неонатальних випадках SONY nszu gov»

 

Немає опису світлини.

 

Немає опису світлини.

 

 

За інформацією Сумської ОДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: