За добу ворог завдав ударів по двох  громадах Конотопського району

Суспільство | 09:49, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 17 травня до 08.00 18 травня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

Новослобідську громаду ворог атакував БпЛА, ФПВ-дронами та скинув на територію НВП.

Путивльську громаду противник обстріляв з міномету.

Унаслідок детонації вибухонебезпечного предмету – частини безпілотника, вчора вранці загинули чоловіки 45 та 47 років, жителі Путивльської громади.

Такі знахідки часто становлять смертельну небезпеку. Тому, у разі виявлення підозрілих або невідомих предметів, закликаємо бути свідомими і не наближатися, не торкатися та одразу повідомляти рятувальників або поліцію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: