За добу ворог завдав ударів по двох громадах Конотопського району
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 17 травня до 08.00 18 травня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
Новослобідську громаду ворог атакував БпЛА, ФПВ-дронами та скинув на територію НВП.
Путивльську громаду противник обстріляв з міномету.
Унаслідок детонації вибухонебезпечного предмету – частини безпілотника, вчора вранці загинули чоловіки 45 та 47 років, жителі Путивльської громади.
Такі знахідки часто становлять смертельну небезпеку. Тому, у разі виявлення підозрілих або невідомих предметів, закликаємо бути свідомими і не наближатися, не торкатися та одразу повідомляти рятувальників або поліцію.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram