З ворожого полону повернувся захисник з Конотопського району
Поділитися в
Копіювати посилання

Вчора, 19 червня, з російського полону в рамках великого обміну додому повернувся наш земляк, мешканець с. Землянка Дубов’язівської селищної ради Олександр ДІДЕНКО
«Дорогий наш земляче, ми щиро вітаємо тебе! Твоя мужність, твій незламний дух та віра вражають. Ми пишаємось тобою і всіма нашими захисниками, які пройшли через такі випробування. Бажаємо тобі якнайшвидшого відновлення фізичних та моральних сил, повернення до нормального життя та довгоочікуваної зустрічі з рідними. Нехай Господь благословить тебе і дарує мир та щастя. Слава Україні! Героям Слава!», – зазначили у Дубов’язівській селищній раді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram