З нагоди завершення навчального року дітям-сиротам Бочечківської громади вручили цінні подарунки
Поділитися в
Копіювати посилання

З нагоди закінчення навчального року Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ, начальник відділу-служби у справах дітей Світлана ГРАЧЕНКО, начальник відділу освіти культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених дітей та прийомну сім’ю, та вручили дітям цінні подарунки.
«Сьогодні, коли на території нашої Батьківщини триває війна, наше майбутнє покоління зростає у складних умовах, бо російський ворог відібрав у них мирне дитинство. Особливо важко тим, хто втратив найрідніших. Ми ніколи не зрозуміємо їхній біль, але нашим обов′язком має бути підтримка та турбота… Бажаємо кожній дитині безтурботного дитинства, щирих посмішок, щасливих очей. Рости сильними, впевненими в собі особистостями — справжніми українськими патріотами», – зазначили у Бочечківській сільській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram