З літа у Конотопі почнуть працювати над регулюванням чисельності тварин

Місто | 15:51, 6.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

У виконавчому комітеті Конотопської міської ради відбулася перша організаційна зустріч з представниками фонду «Чотири лапи», спільно з якими уже цього літа в місті буде розпочата реалізація «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Конотоп на 2019-2021 роки».

Про це інформує пресс-служба Конотопської міської ради.

У рамках програми міська влада вже підписала меморандум про співпрацю з ТОВ «Чотири лапи» для реалізації спільного проекту допомоги безпритульним тваринам та меморандум про співпрацю з ГО «Міжнародні системи реєстрації», в результаті чого в місті стала можливою реєстрація домашніх тварин. Крім того, проектом передбачається безкоштовна стерилізація, дезінфекція, вакцинація проти сказу безпритульних тварин у місті, а також домашніх тварин за бажанням їх власників.

Наразі запускається процес обрахунку кількості безпритульних тварин у місті. Власне стерилізація розпочнеться вже у червні й триватиме протягом двох-трьох тижнів. На території міста працюватимуть мобільна машина з ловцями та мобільна операційна, де проводитимуть маніпуляції над бездомними тваринами. Крім того, у визначені дні для проведення безкоштовної стерилізації та вакцинації можуть звернутися також і власники домашніх улюбленців.

Реалізацією даного проекту займатиметься група представників ТОВ «Чотири лапи». Це міжнародна благодійна організація з захисту тварин зі штаб-квартирою у Австрії. В Україні фонд працює як ТОВ «Чотири лапи Україна» з 2012 року. Спеціалісти вже побували в більш ніж 40 містах України, провівши понад 25 000 операцій зі стерилізації тварин. Варто відзначити, що даний процес проводиться гуманними методами, які не несуть шкоди здоров’ю та життю чотирилапих.

До участі в даному проекті запрошуються також представники ветеринарних клінік та служб, які матимуть унікальну можливість набути додаткового досвіду щодо роботи з тваринами та отримати сертифікат про стажування в організації «Чотири лапи».

До реалізації «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Конотоп на 2019-2021 роки» також долучилися міська волонтерська зоозахисна організація «Друзі тварин» та ініціатор проекту – громадський активіст Ігор Левченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: