З 1-го травня відбуватиметься перепризначення субсидії на наступний період

Соціальний захист | 16:12, 11.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це та інші аспекти надання житлових субсидій розповів заступник Міністра соціальної політики України Віталій МУЗИЧЕНКО на селекторній нараді з Департаментами соціального захисту населення облдержадміністрацій.

14 квітня 2021 року прийнято рішення Уряду, яким посилено адресність надання житлових субсидій. Зокрема, посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів тощо.

Посадовець звернув увагу на те, що результати верифікації виплат субсидій показують, що не всі, хто отримав житлову субсидію, потребують такої підтримки від держави.

Тому у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Доручено провести роботу щодо інформування громадян про їх можливість звернутися за призначенням субсидії з початку неопалювального періоду протягом травня-вересня 2021 року.

Також на нараді розглядалося питання про створення територіальних органів Нацсоцслужби, про це поінформував голова Національної соціальної сервісної служби України Владислав МАШКІН.

До участі у заході долучилися працівники Департаменту соціального захисту Сумської облдержадміністрації.

Джерело: sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: