Юний музикант з Конотопа підкорив “Празьку симфонію”

Знай наших! | 13:41, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учень Конотопської дитячої музичної школи імені Ігоря Самуся – Владислав Самусь здобув  lll премію у Міжнародному двотуровому багатожанровому конкурсі мистецтв “Празька симфонія” (Прага, Чехія) викладач Світлана Поджара.

«Бажаємо нових досягнень! Дякуємо захисникам  та захисницям України за можливість навчати та перемагати!», – звернулись до хлопця у мистецькому закладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: