Юний музикант з Конотопа підкорив “Празьку симфонію”
Знай наших! | 13:41, 29.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Учень Конотопської дитячої музичної школи імені Ігоря Самуся – Владислав Самусь здобув lll премію у Міжнародному двотуровому багатожанровому конкурсі мистецтв “Празька симфонія” (Прага, Чехія) викладач Світлана Поджара.
«Бажаємо нових досягнень! Дякуємо захисникам та захисницям України за можливість навчати та перемагати!», – звернулись до хлопця у мистецькому закладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram