Юний конотопський музикант здобув Гран-Прі престижного фестивалю

Суспільство | 12:16, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

23 травня в місті Полтава відбувся фестиваль «Ми запалюємо зірки», який об’єднав талановитих юних виконавців з різних куточків України.

Найвищу нагороду фестивалю – Гран-Прі в номінації «Інструментальний жанр» – здобув Артем Овдієнко, викладач Оксана Жукова.

«Щиро вітаємо Артема та його викладача з блискучим досягненням! Бажаємо нових творчих звершень, яскравих виступів, натхнення та подальших перемог на престижних мистецьких конкурсах і фестивалях. Нехай цей успіх стане ще однією сходинкою на шляху до нових музичних висот! Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися та здобувати перемоги!»,- зазначили у Конотопській дитячій музичній школі №1.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: