Юних акторів, співаків і танцюристів Конотопщини кличуть на міжнародний фестиваль

Культура | 15:00, 17.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Танцівників, співаків та акторів обласного центру віком до 17 років запрошують взяти участь у III Міжнародному Конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» – повідомляє СпецКор Медіа з посланням на інформацію, оприлюднену на сайті Сумської міської ради.

Випробувати свої сили у конкурсі можуть усі бажаючі: дитячі та молодіжні творчі об’єднання танцювального, пісенного спрямування та оригінального жанру.

Відбудуться змагання 2 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Учасників розділять на три вікові групи: 7 – 10 років, 11 – 13 років, 14 – 17 років.

Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтва як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією.

Окремою номінацією конкурсу стане «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури кожного регіону України.

За додатковою інформацією можна звернутись за тел.: (044)586–40–11, (067)520–11–35

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: