Юні вихованці Конотопської СЮН компостують листя + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Конотопської станції юних натуралістів продовжують реалізацію проєкту “Компостування – розумна альтернатива спалювання листового опаду”. Наразі захід проходить у рамках обласного соціально-освітнього проєкту “Діти розбудовують громаду”, що діє у закладі з квітня 2021 року.
У співпраці з управлінням економіки Конотопської міської ради на території станції у листопаді 2020 року був закладений демонстраційний компостер з листового опаду. «Ми хочемо переконати населення міста, що компостування листя – це простий і фінансово не затратний метод отримання екологічно чистої продукції та покращення якості грунту, надійний спосіб захистити себе від шкідливих речовин, що виділяються під час спалювання листя», – наголошують організатори екопроєкту.
Юннатівська спільнота пропонує технологічні картки “Виготовлення компостера” (за найпростішою і фінансово доступною схемою), надає рекомендації “Як правильно закласти компостер” та розповсюджує листівки “Нам цим дихати”.
Іноді говорять, що компостер – це розплідник гризунів. Тож лайфак від юннатів: висадіть кущ бузини чорної біля компостера і гризунів не буде. Адже, ця рослина містить синильну кислоту, яка відлякує тваринок, – таку пораду дають юні дослідники Конотопської СЮН.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: