Юні музиканти Конотопа вибороли ряд нагород на фестивалі-конкурсі мистецтв «Буду жити в Україні – 2022»

Культура | 17:46, 30.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

16-21 травня 2022 року в дистанційному режимі на базі Харківської державної академії культури відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Буду жити в Україні – 2022».

Організаторами фестивалю-конкурсу є Міністерство культури та інформаційної політики України; Харківська державна академія культури; Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар–Птиця».

Метою фестивалю-конкурсу є допомога у зборі коштів на придбання ГЕКСАКОПТЕРА для наших захисників. Сприяння становленню та розвитку національної культури і духовності дітей та молоді. Формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, хореографічного, театрального та інструментального мистецтва. Сприяння розвитку сучасних напрямів та жанрів.

Виступи учасників фестивалю-конкурсу оцінювали професійне міжнародне журі з України, Китаю, Німеччини, США, Азербайджану та Ізраїлю.

Конотопська дитяча музична школа №2 долучилась до даної мистецької події та має такі результати:

В номінації «академічний вокал» Юлія Зарва (викладач Вікторія Осташко, концертмейстер Марина Богдан) стала лауреатом І ступеня, в номінації «естрадний вокал» Софія Калита (викладач Вікторія Осташко) – лауреат ІІ ступеня, в номінації «інструментальний жанр, гітара» Давід Прокопенко (викладач Владислав Козачинський) – лауреат І ступеня. В номінації «оригінальний жанр «Шоу-кліп»» учні та викладачі Конотопської дитячої музичної школи №2 (керівник Тетяна Паренаго) – лауреати І ступеня. Проєкт створено на авторські вірші викладачів школи В`ячеслава Давиденко та Ірини Мики, музичне оформлення: Володимир Лисий (труба), Михайло Самусь (труба), Марина Богдан (фортепіано), вірші читали: Анастасія Шайденко, Софія Родіна, Яна Михайліченко, Юлія Зарва, Маргарита Романенко, Дар`я Урютіна, Поліна Сівер, Олександр Науменко.

Всі учасники нагороджені пам`ятними дипломами. Бажаємо нових звершень та перемог!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: