Юні митці Конотопщини серед переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

Творчість | 13:00, 5.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Українським державним центром позашкільної освіти у жовтні 2022 року було підбито підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На підставі рішення журі дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено вихованців закладів позашкільної освіти Сумщини:

Дипломом І ступеня:

– Купріну Юлію, вихованку гуртка «В’язання гачком» Комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області, творча робота «Доброго вечора, ми з України…», керівник Бірченко Алла Олексіївна;

– Гончарову Надію, вихованку гуртка «Квілінг» Лебединського центру позашкільної освіти Сумської області, творча робота «Півник», керівник Пронікова Ольга Костянтинівна;

– Беззубець Валерію, вихованку Народного художнього колективу майстерні вишивки та бісероплетіння Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва, творча робота «Сукня», керівник Бабенко Наталія Володимирівна;

– Москальову Марину, вихованку гуртка «Паперова філігрань» Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства» Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області», творча робота «Україна – захисниця миру», керівник Мурай Олена Іванівна;

Дипломом ІІ ступеня:

– Петренка Артема, вихованця гуртка «Екостудія» Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, творча робота «Я з того краю, де росте калина, Я з того краю, де живуть лелеки, Я з того краю, де сопілка грає, Я з того краю, де журби немає», керівник Біляченко Ірина Вікторів

– Горкушу Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області, творча робота «Я люблю Україну», керівник Горбач Антоніна Степанівна;на;

– Булану Аліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області, творча робота «Я люблю Україну», керівник Горбач Антоніна Степанівна;

– Сініченко Каріну, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості Миропільської сільської ради Сумської області, творча робота «Янгол-охоронець», керівник Малік Катерина Олександрівна;

Дипломом ІІІ ступеня:

– Костирка Олександра, вихованця гуртка «Юний столяр» Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, творча робота «Горщик для меду», керівник Шкура Сергій Вікторович;

– Лобань Вероніку, вихованку гуртка «Оригамі» Роменського Центру позашкільної освіти ім.І.Кавалерідзе, творча робота «Крутивус, Вернидуб, Вернигора», керівник Бардак Антоніна Петрівна;

– Вареник Анастасію, Вареник Марію, вихованок гуртка «Технічне моделювання, Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», творча робота «Віночки», керівник Воловик Інна Миколаївна;

– Кириєнка Владислава, вихованця гуртка «Паперова пластика» Комунального закладу «Середино-Будський Центр дитячої та юнацької творчості Середино-Будської районної ради Сумської області», творча робота «Літак ЗСУ. Все буде Україна!», керівник Бутаєва Ольга Василівна.

 

Джерело

Підписуйтесь на нас у Telegram