Юні мешканці Конотопщини серед переможців обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка

Культура | 10:30, 24.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

24 червня завершився відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка, який щороку на Сумщині відбувається за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 66 виконавців з 21 територіальної громади Сумської області. Така активність учасників свідчить про незламну силу творчості й актуальність поетичного слова  Великого Кобзаря.

Переможці цьогорічного конкурсу:

Категорія віком «ВІД 10 ДО 16 РОКІВ»:

І місце посів  СТАНІСЛАВ ВЕДМІДЬ – учасник гуртка художнього читання Красненського сільського будинку культури-філії Комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Дубов’язівської селищної територіальної громади (керівник – Тетяна Осадча)

ІІ місце виборола  ОЛЕКСАНДРА БОРИСЕНКО – учениця Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області (викладач – Людмила Утка) –

ІІІ місце розділили  ВЛАДИСЛАВА ЮРЧЕНКО – учениця Роменського ліцею № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області (керівник – Тетяна Степанюк) та ЯРИНА ЧЕРЦОВА – учасниця гуртка «Літературна творчість» Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8 Роменської міської ради Сумської області (керівник – Тетяна Лісненко)

Категорія віком «ВІД 16 ДО 22 РОКІВ»:

І місце посів  ОЛЕКСІЙ ЛЕБІДЬ – учасник гуртка художнього читання Комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Дубов’язівської селищної територіальної громади (керівник – Світлана Охонько)

ІІ місце  розділили  СОФІЯ ЦЕМЕНТОВА – учасниця гуртка художнього читання В’язівського сільського будинку культури-філії Комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Дубов’язівської селищної територіальної громади (керівник – Оксана Гаврилова) та ВІКТОРІЯ ХЕКАЛО – керівник народного аматорського театру «Фантазія» Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради

ІІІ місце розділили  АЛЬОНА МАКІЄВСЬКА – учасниця гуртка художнього читання Яснопільщинського сільського будинку культури Липоводолинської селищної територіальної громади (керівник – Галина Коноваленко) та ДЕНИС МОСКАЛЕНКО – учасник гуртка художнього читання Комунального закладу «Хмелівська публічна бібліотека» Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області (керівник – Любов Москаленко)

Категорія віком «ВІД 22 РОКІВ ВКЛЮЧНО І СТАРШІ»:

І місце виборола  СЕРАФИМА БОНДАРЕЦЬ – учасниця народного студентського театру естрадних мініатюр «СпєцСмєх» Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба Сумського державного університету (керівник – Геннадій Філон)

ІІ місце посіла ЯНА ШЕВЧЕНКО – художній керівник Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради

ІІІ місце розділили  БОРИСЕНКО ІННА – відвідувачка Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області та ВАЛЕНТИНА ВЛАДИМИРОВА – керівник гуртка «Літературна творчість» Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Відзнаки за АВТОРСЬКИЙ ТВІР отримали:

КАТЕРИНА ДЕМ’ЯНЕНКО – учасниця гуртка «Літературне краєзнавство» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області (керівник – Олена Кабанова)

ІННА КОСЕНКО – учасниця аматорської творчості Комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: