Юні конотопські музиканти порадували чудовим концертом

Культура, Наші діти | 11:23, 29.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

В Конотопській дитячій музичній школі №1 відбувся концерт «Калейдоскоп фортепіанних дуетів» учнів класу викладачів Оксани Дворянкіної та Тетяни Макарчук. Протягом заходу присутні мали можливість слухати чудову різнокольорову музику – веселу і задумливу, жартівливу і мрійливу .
Дарували свій талант сім чудових фортепіанних дуетів у складі: Івана Кирія і Марка Білевського, Андрія Гужви і Анни Новікової, Аліни Христенко і Дарини Жиряди, Анни і Григорія Германюків, Анни Дігтяр та Іллі Стеніна, Ростислава Шипілова і Бориса Гайдука, Софії Кравцової і Поліни Білевської.
У їх виконанні яскраво і виразно прозвучали твори: Людвіга Шитте «Танець гномів» та Марії Гревер «Свінг», Генрі Манчіні «Рожева пантера» та Максима Головіна «Слідство ведуть колобки», Олени Девіс «У курятнику» і Уолтера Дональдсона «Канікули», Марти Мієр «Солом’яний капелюшок», Манфреда Шмідта «Бугі» та «Регтайм», Ірини Степанової-Боровської «Українська мелодія» та Регтайм на тему української колядки «Щедрик», Мирослава Скорика-Бетховена «Парафраз «До Елізи» та Валерія Гавриліна «Тарантела».
Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и текст)
Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и текст)
Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и в помещении)
Джерело: сторінка відділу культури і туризму КМР у мережі Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: