Юні конотопські художники онлайн зустрілися зі знаним митцем Сумщини

Мистецтво | 12:32, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 жовтня,  у  виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського напередодні Дня художника України, в рамках ХХ Конотопського міського пленеру художників «Барви Малевича» відбулася творча онлайн-зустріч з надзвичайною людиною,  художником-монументалістом, заслуженим художником України, Народним художником України, доцентом кафедри архітектури та інженерних вишукувань Сумського національного аграрного університету – Олександром  Чередниченко.

Картини Олександра Чередниченка зачаровують своїм неповторним виконанням і залишають незабутні враження. Зберігаються роботи не тільки у фондах Конотопського міського краєзнавчого музею, а і у багатьох приватних колекціях  України,  Європи, Азії, Америки, Австралії.

Зустріч з художником була надзвичайно цікавою та корисною, адже вихованці художньої школи дізналися про творчий шлях художника, про його роботи та оригінальну манеру виконання. Олександр Миколайович люб’язно відповів на всі запитання та озвучив своє життєве кредо:  «Треба постійно пізнавати себе».


Джерело: Конотопський міський краєзнавчий музей ім_О_М_Лазаревського

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: