Юні конотопські футболісти здобули «бронзу» турніру “Кубок Славсько TYTAN CAMP 2025”
Спорт | 12:28, 11.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Футболісти 2015 року народження (тренери Олег Савоченко та Дмитро Юрченко) стали бронзовими призерами футбольного турніру “Кубок Славсько TYTAN CAMP 2025” .
Турнір відбувся в с.Славсько Львівської області, розповіли у Конотопській ДЮСШ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram