Юні конотопські футболісти здобули «бронзу» турніру “Кубок Славсько TYTAN CAMP 2025”

Спорт | 12:28, 11.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Футболісти 2015 року народження (тренери Олег Савоченко  та Дмитро Юрченко) стали бронзовими призерами футбольного  турніру “Кубок Славсько TYTAN CAMP 2025” .

Турнір відбувся в с.Славсько Львівської області, розповіли у Конотопській ДЮСШ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: