Юні футболісти поповнили скарбничку спортивних нагород Конотопа

Знай наших!, Спорт | 14:00, 26.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Третій тур Чемпіонату України з футболу (Перша ліга) став переможним для обох команд: U 17 та U – 15 Конотопської ДЮСШ Конотопської міської ради, інформує відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Футболісти 2008 року народження перемогли команду ДЮСШ – 10 місто Київ з рахунком 10:0!   А футболісти 2009 року народження завершили гру з рахунком 5:1 на користь міста Конотоп.

Тренери команд  Сергій Онищенко та Олександр Болотов.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: