Євгеній Мех здивував своїм мистецьким проєктом «Конотоп у мініатюрі»

Культура | 13:58, 15.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Пізнати місто через творчість пропонує вчитель живопису, художник – декоратор Конотопської дитячої школи мистецтв Євгеній Мех у своєму творчому онлайн-проєкті  «Конотоп в мініатюрі», повідомляє Конотопська міська рада.

Протягом двох тижнів на своїй сторінці в Фейсбук та Інстаграм художник публікує світлини зі своїми етюдними роботами, на яких відображені улюблені місця, пропонуючи мешканцям Конотопа впізнати вулицю чи район рідного міста.

Незабаром мистецький проєкт «Конотоп у мініатюрі» набуде офлайн формату. За словами Євгенія Меха, в планах митця організація міської виставки – продажу цих картин, отримані  кошти будуть спрямовані на потреби наших конотопських військових.

Ідея проєкту виникла у 2018 році, тоді й була написана значна кількість картин. Чотири роки по тому Євгеній повернувся до реалізації задуму та заручився підтримкою Наталії Карпенко (м. Бахмач), яка допомагає йому багетними рамками для оформлення картин.

Розмір найменшої картини – 20х15 см, найбільшої – 30х20 см. Вони виконані олійними фарбами на полотні чи фанері.

Євген Мех – уродженець Бахмача, що на Чернігівщині. Малювати почав змалку, навчався у художній школі, був учасником різноманітних конкурсів. Вивчав образотворче мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, після його закінчення у 2010 році прийшов на роботу до Конотопської дитячої школи мистецтв.

Серед жанрів художник надає перевагу пейзажу.

У планах Євгенія Меха зробити ще один мистецький проєкт, присвячений Конотопу. У задумі він має назву «Ключ» та передбачає залучення не тільки митців, але й істориків та краєзнавців.

Наразі Євген продовжує доопрацьовувати картини «Конотопу в мініатюрі» та проводить уроки з дітьми, які старанно тримають олівець та виконують настанови вчителя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: