Програми для зберігання паролів: що це та яку вибрати?

Реклама | 11:27, 4.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні значно почастішали випадки шахрайства в мережі, причому більшість з них пов’язані з викраденням персональних даних. Щоб вберегтися від інтернет-фішингу, треба надійно захистити всі акаунти, у чому вам допоможе менеджер паролів. Такі додатки слід використовувати й компаніям, діяльність яких пов’язана з використанням глобальної чи локальних мереж. Про особливості та переваги такого диспетчера розповідаємо в статті.

Що таке онлайн-диспетчер?

Впевнені, вам уже доводилося чути про так звані хранілки, де можна зберігати ідентифікатори для входу в акаунти. Так-от, менеджер паролів — це спеціальне програмне забезпечення, яке має на меті полегшити роботу з комбінаціями та забезпечити безпечне зберігання подібних відомостей.

Можна сказати, що це своєрідне сховище, яке дає змогу зібрати в одному місці всі ідентифікатори для авторизації. Воно захищене від несанкціонованого проникнення спеціальними алгоритмами шифрування, зняти які можна лише за допомогою ключа — майстер-пароля. Виходить, що у вас більше немає потреби запам’ятовувати купо послідовностей: варто пам’ятати лише один майстер-пароль.

Якщо вам здається, що записати всі комбінації в одному місці небезпечно, ви помиляєтеся. Насправді профілі в онлайн-менеджерах надійно захищені від підбору паролю чи злому, тож ніхто, крім вас, не отримує доступу до них.

Однак диспетчер — це не лише сейф для послідовностей. Така програма має значно ширші можливості, дозволяючи закрити також і суміжні завдання:

  • генерація унікальних послідовностей — сервіс має безкоштовний інструмент для створення оригінальних і надійних ідентифікаторів за заданими параметрами. Оскільки вони не містять особистої інформації користувача, підібрати їх практично неможливо;
  • зберігання інших чутливих відомостей — в менеджері також можна записувати банківські дані, номера рахунків тощо;
  • полегшення авторизації — система запам’ятовує ідентифікатори для конкретних URL-адрес, а під час повторного входу автоматично заповнює потрібні поля. Також вона здатна розпізнати підміну URL і проінформувати про це користувача.

Існують локальні та онлайн-сховища. Перші передбачають завантаження програми на ПК, а другі — доступні з будь-якого пристрою. Більшість користувачів надає перевагу онлайн-менеджерам, оскільки вони більш зручні та передбачають синхронізацію даних між гаджетами.

Webpass.pro — багатоплатформовий менеджер для компанії

Якщо ви шукаєте онлайн-сервіс для бізнесу, то, можливо, уже помітили, що не всі диспетчери придатні для цього. Webpass.pro — найкращий варіант для корпоративного використання, оскільки дає змогу не тільки зберігати інформацію, але й надавати доступ до неї іншим співробітникам. При цьому ваші відомості зберігаються в локальному сховищі браузера, тож вони недоступні навіть розробникам.

Система пропонує два варіанти використання: «хмара» і «коробка». У першому варіанті хостинг розміщується на сервері розробників, а в другому — на сервері вашої компанії. При цьому в обох випадках відомості зберігаються в локальному сховищі браузера, тож вони недоступні навіть розробникам.

Webpass.pro допоможе:

  • ефективно боротися з ризиками витоку інформації, вчасно позбавляючи доступу до неї колишніх колег;
  • безпечно ділитися паролями всередині системи або за допомогою надання тимчасового доступу за посиланням;
  • зберігати відомості в одному місці, використовуючи алгоритми шифрування AES-256 і RSA, що забезпечує максимальну безпеку;
  • налаштовувати рівні доступу співробітників, аналізувати актуальність та безпечність ідентифікаторів.

Додатковий захист акаунту забезпечує двофакторна аутентифікація від Google. Це означає, що зловмисники, навіть маючи майстер-пароль, не зможуть проникнути в систему, адже для цього треба підтвердити дію на вашому смартфоні.

Крім цього, сервіс проходить регулярний аудит і перевірку проникненням, що дозволяє вчасно помітити слабкі місця та усунути їх.

Втрата особистої чи корпоративної інформації — серйозний ризик, впоратися з яким допоможе сервіс Webpass.pro. З його допомогою ви зможете убезпечити важливі дані та контролювати доступ до них.

Джерело інформації: https://webpass.pro/.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: