Які проекти подали конотопці для участі у громадському бюджеті

Місто, Суспільство | 14:36, 16.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Цього року конотопці подали 33 проєкти на громадський бюджет.
Голосування почнеться 20 вересня й триватиме до 20 жовтня включно.
Можна голосувати онлайн на платформі budget.e-dem.ua за посиланням https://budget.e-dem.ua/5910400000 або
офлайн в пунктах супроводу:
Підлипненська сільська бібліотека, Конотопський міський палац культури Конотопська дитяча музикальна школа №2, Конотопська центральна міська бібліотека ім.С.І.Пономарьова, Фізично-оздоровчий комплекс ДЮСШ Михайла Маміашвілі, Управління економіки Конотопської міської ради.
Загалом на голосуванні 33 проєкти в різних напрямах:
Комунальне господарство – шість проектів:
чотири – про встановлення дитячих майданчиків по вулиці Лазаревського, у Калинівці, на перехресті вулиць Південна та Григорія Сковороди, по вулиці Жарікова; зі встановлення спортивного майданчика на перехресті вулиць Південна та Кобзарів; облаштування території спортивного комплексу для воркауту в центральному парку «Юність».
Освіта – десять проектів.
Зокрема, у Конотопі хочуть створити «Центр цифрової грамотності для дітей і дорослих» на базі СШ №2; закупити настільні ігри для проведення турнірів серед молоді міста; придбання інтерактивної панелі для 5-А класу Конотопської гімназії та обладнання для навчально-дослідницького комп’ютерного класу для Конотопської міської малої академії наук учнівської молоді.
Багато проєктів подали від дошкільних закладів: індивідуальні шафки для дошкільнят в ДНЗ №14 “Калинка”; інтерактивний стіл для дітей інклюзивної групи; переобладнання кабінету психолога та сучасний логопедичний кабінет в ДНЗ №4 “Сонечко”; модернізація спортивного майданчика та часткове оновлення меблів I молодшої групи ДНЗ №12 “Райдужний”.
Культура та спорт.
Вісім проектів у напрямку «Культура»: створення кіноклубу у парку напроти залізничного вокзалу; ігрова зона відпочинку на базі музею авіації.
Також від культурних закладів міста подали такі проєкти: оновлення одягу сцени МПК, встановлення LED-екрану в центрі міста на фасаді будівлі «Кінотеатр «Мир», створити клуб настільних ігор в «Зоряному», замовлення нової нотної літератури до музичної школи.
Від бібліотек: поповнення бібліотечного фонду до Підлипненської бібліотеки, створення у центральній міській бібліотеці «БібліоХабу».
За кошти громадського бюджету в напрямку «Спорт» два проєкти: кольоровий літопис «Спортивний Конотоп у ХХ столітті» та ремонт спортивного майданчика по вулиці Жарікова.
Туризм – два проєкти:
встановлення оглядового майданчика по пров.Заозерної та організація мотофестивалю «Конотопський Агрегат».
Охорона здоров’я та безпека – три проєкти:
створення додаткової візуалізації на пішохідних переходах міста; улаштування дитячого стоматологічного кабінету у дитячій поліклініці; придбання реабілітаційного обладнання для дітей з особливими потребами при порушенні координації, гіперактивності.
Ознайомитися з усіма проєктами можна на сайті за посиланням https://budget.e-dem.ua/5910400000
Голосування розпочнеться 20 вересня.
Довідково:
Проєкт «Громадські технології для розвитку громадського бюджету у Конотопській МТГ» реалізується ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Платформу електронної демократії E-DEM (https://e-dem.ua/) створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: