Які карантинні заборони діятимуть у Конотопській ТГ з завтрашнього дня

КАРАНТИН | 12:09, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

23.03.2021 під головуванням Артема Семеніхіна відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головне питання порядку денного – уведення по Конотопській ОТГ обмежень, передбачених червоним рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної із пандемією коронавірусної хвороби.
За інформацією представника лабораторного центру, за останній тиждень по Конотопській ОТГ спостерігається різка динаміка зростання показників захворюваності, в тому числі, серед вікових груп населення 70-х, 80-х і 90-х років народження.
Головний лікар КНП КМР «Конотопська районна лікарня ім.ак. М.Давидова» надав інформацію про забезпеченість медичного закладу необхідним обладнанням, засобами захисту та про наявність ліжкового фонду, передбаченого для хворих на ковід. За словами керівника лікарні, ситуація знаходиться під контролем, вживаються усі необхідні заходи для боротьби із пандемією.
Представники Держпродспоживслужби надали інформацію про обмеження, які передбачені постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» для червоної зони епідемічної небезпеки, та запропонували прийняти зазначені обмеження для Конотопської ОТГ.
На виконання даної постанови Уряду, за рекомендаціями Держпродспоживслужи, лабораторного центру, головних лікарів та з урахуванням пропозицій інших членів міської комісії з питань ТЕБ та НС, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби в Конотопській ОТГ, прийняті наступні рішення:
– заборонити роботу закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
– заборонити роботу ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів;
– заборонити роботу закладів освіти, окрім дитячих садків та дитячо-юнацької спортивної школи, із суворим дотриманням карантинних вимог;
– заборонити роботу магазинів промислової групи товарів, крім магазинів, які здійснюють продаж засобів зв’язку;
– заборонити проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
– заборонити роботу закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
– дозволити роботу банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек, всіх продовольчих магазинів, взуттєвих майстерень, майстерень з ремонту побутової техніки, продовольчих та змішаних ринків із суворим дотриманням карантинних вимог.
– роботу громадського транспорту дозволити із суворим дотриманням карантинних вимог, кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість посадочних місць ;
– робота перукарень, салонів краси дозволена за попереднім записом;
– робота фітнес центрів, спортивних залів та клубів дозволена за попереднім записом із суворим дотриманням карантинних вимог.
Дані обмеження по Конотопській ОТГ будуть діяти поки що протягом тижня, на початку наступного тижня планується провести позачергове засідання комісії ТЕБ та НС та, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, послабити або ж посилити карантинні обмеження.
Також міською комісією з питань ТЕБ та НС розглянуто і взято на контроль питання щодо заборони стихійної торгівлі та торгівлі пластиковими квітами; надано доручення лабораторному центру – щоденно інформувати про стан захворюваності на ковід та щодо тестування на наявність коронавірусної інфекції.
Нагадуємо: рішення міської комісії є обов’язковим для виконання на усій території та для усіх мешканців Конотопської громади. Представниками Держпродспоживслужби, міської ради, Національної поліції планується посилення роботи щодо контролю за дотриманням протиепідемічних вимог з метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: