Як вибрати письмовий стіл

Суспільство | 16:46, 11.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні письмовий стіл стали використовувати значно менше через те, що йому на заміну прийшов комьютерний стіл. Однак, якщо ви працюєте із папером, пишете, або у вас є школяр, який проводить багато часу за книжками та домашнім завданням – вам не обійтись без старого доброго класичного столу для письма. Для того, щоб обрати максимально вигідний для себе варіант вам потрібно орієнтуватись на декілька принципів обрання цієї меблі. Гарний стіл забезпечує комфорту роботу, а ще і влучно підібраний стілець – береже ваше здоров’я.

Ергономіка та оптимальний розмір письмового столу

Перед тим як йти до магазину, потрібно знати правильні габарити меблі. Стандартна висота письмового столу для здорової людини становить 75-80 сантиметрів. Довжина від краю до краю – не менш 70 см, а ширина від 35-до 60 см. Стілець дуже часто може йти у комплекті до столу. У будь якому варіанті його вибір залежить від вашого зросту та його зручності.

Матеріал і дизайн

Сьогодні найчастіше для виготовлення столу використовується ДВП, який є гарним бюджетним варіантом. Більш дорожчими, екологічнішим і безпечнішими для здоров’я людини є столи із МДФ. І звичайно, найгарніший варіант, але і самий дорожчий – це натуральне дерево. Такі столи підійдуть під витончений інтер’єр та будуть слугувати вам дуже довго, але ж знов таки – коштуватимуть вони значно дорожче.

Також важливим є те, що стіл повинен вписуватись у інтер’єр вашої кімнати. Для цього краще знайти гідного продавця із великим асортиментом кольорів та стилів.

Моделі та види

Різняться столи також і за тим, яка є його модель.

  • Дитячий письмовий стіл – головна характеристика, щоб він підійшов дитині по його зросту. Ідеальний – стіл із однією тумбою зліва чи з права під стільницею, щоб дитина могла дотягнутися до шухляд та взяти книги, зошити тощо. Також не забувайте, що ваша дитина буде зростати, а стіл ні. Тому гарним варіантом буде вибирати такий, висоту якого ви зможете регулювати.
  • Робочий стіл – в залежності від того, де буде розташований ваш стіл(офіс, робоча кімната) до нього мають буди свої вимоги. Тобто весь функціонал залежить від того, ким ви працюєте, чи будите приймати відвідувачів, чи потрібен вам на ньому комп’ютер/ноутбук тощо. Також, якщо ви керівник – стіл повинен ненав’язливо показувати ваш статус. Кількість шухляд також залежить від ваших вимог.
  • Стіл у спальню – якщо ваша спальна кімната виступає наполовину кімнатою для роботи, то в першу чергу вам потрібен такий стіл, що буде вписуватись у атмосферу. Наприклад, кімната у стилі прованспотребує витонченого дерев’яного столу тощо.
  • Стіл–сток – це практичний вид, яки виглядає як стільниця на чотирьох ногах. Він дуже простий, але може бути використаний майже у будь якій кімнаті.

Завдяки цим критеріям ви зможете обрати собі гарний стіл. Наприклад, на сайті https://amf.com.ua/stoly/pismennye/

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: