Як у Конотопі впроваджують міський бюджет

Місто, Суспільство | 11:25, 19.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У вівторок, 18 січня,  під керівництвом заступника міського голови Юрія ПАВЛОВА відбулося засідання робочої комісії з питань громадського бюджету Конотопської міської територіальної громади.
Відповідно до порядку денного були підведені підсумки циклу громадського бюджету 2021-2022, що впроваджувався у рамках спільного грантового проєкту «Громадські технології для розвитку громадського бюджету у Конотопській МТГ».
«Громадський бюджет став дійсно успішною практикою. Ми отримали цікаві проєкти, що направлені на розвиток різних сфер життя нашої громади. Сподіваюся цьогорічний цикл громадського бюджету, що розпочнеться з 1 лютого, принесе ще більш корисних практик та гарних ідей», – наголосила начальник управління економіки Конотопської міської ради Людмила ГАПЄЄВА.
Були обговорені пропозиції щодо організації роботи пунктів супроводу громадського бюджету для належної комунікації з населенням на етапах подання громадських проєктів та голосування.
Погоджені зміни до параметрів громадського бюджету Конотопської міської територіальної громади планується внести на наступному засіданні сесії міської ради.
Із детальною інформацією про громадський бюджет, проєкти-переможці, що впроваджуватимуться у поточному році, та вже реалізовані проєкти, можна ознайомитися за посиланнями:
Нагадаємо, що 7 (із 33-х) громадських проєктів, за результатами загальноміського голосування, стали переможцями:
«Улаштування дитячого стоматологічного кабінету у дитячій поліклініці», «Центр цифрової грамотності для дітей і дорослих»,
«Видання літопису «Спортивний Конотоп у ХХ столітті»,
«Облаштування території спортивного комплексу для воркауту»,
«Інформаційний екран для Конотопського МЦКіД «Кінотеатр «Мир»,
«Облаштування дитячого ігрового майданчику по вул. Макаренка в с.Калинівка»,
«Створення додаткової візуалізації на пішохідних переходах міста».
Ці проєкти будуть реалізовуватися протягом 2022 року. Відповідальними виконавцями вже розроблені календарні плани-графіки з врахуванням специфіки проектів та помісячного розподілу бюджетних призначень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: