Як у Конотопі проходять навчання з тероборони + ФОТО

Актуально, Армія | 13:41, 25.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

22 по 24 травня у Конотопі в рамках навчання з резервістами 151-го батальйону територіальної оборони відпрацьовували воєнний стан. Охороняли Конотопську районну державну адміністрацію та встановлювали блок-пости.

Навчання проходило як для командування батальйону, так і для солдатів і сержантів. У місті резервісти опановували охорону державного кордону, охорону важливих об’єктів, боротьбу з незаконними збройними формуваннями та прикриття ділянки державного кордону. Про це повідомив у коментарі Конотоп.City командир батальйону майор Володимир Зікратий.

Командир додає: «Останні роки в країні нестабільна ситуація. Саме тому підготовка цивільного населення, вважаю, є необхідною, щоб у разі чого взяти в руки зброю та захищати свою країну та терени міста й району. Можу сказати однозначно: якщо поступить бойова задача, мені не буде соромно за мій особовий склад».

Зазначимо, що навчання почалося 12 травня й триватиме до 26 травня на Конотопщині в умовах польового табору. Є особовий склад, який вже навчався у 2018 році, ті, хто прибули вперше та ті, хто вже служив і поновлює навички. Інструктори з Києва навчають тактичної медицини, тактики, розвідувальної підготовки, керуванню особовим складом та практично відпрацьовували стрільбу зі зброї.

comments powered by HyperComments