Як просто та надійно замовляти товари з Китаю

Споживач | 11:01, 27.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

КНР справедливо отримала звання найбільшого індустріального центру у світі. Країна давно випередила усіх конкурентів та впевнено зайняла свою нішу на міжнародному ринку, постійно завойовуючи довіру нових споживачів. На китайських інтернет-майданчиках можна знайти практично будь-який товар. На даний час схеми вантажних перевезень з Піднебесної в Україну прозоріші, доступні та вигідні. Проте існують проблеми (мовний бар’єр, незнання китайського ринку, далека відстань до нашої країни та ін.), які не дають можливості українцям здійснювати покупки в КНР самостійно.

Вигідні, проте не завжди легкі закупівлі

Українцям, щоб ефективно здійснювати покупки на таких китайських інтернет-майданчиках, як Alibaba, Taobao, Tmall, Aliexpress, 1688, важко буде без посередника. Краще звернутися до фахівців, які зорієнтують в продукції, що доступна на китайському ринку. Вони при необхідності організують переговори з продавцями з будь-якого куточка Піднебесної. Допоможуть зробити гуртові закупівлі. До того ж з більшості майданчиків викупити товар може тільки житель КНР. Шукати самому таку людину дорого та довго.

Доставка товарів з Китаю може викликати багато труднощів, оскільки потребує спеціальних знань. Тому її також краще довірити логістичній компанії. Бажання заощадити призведе лише до непередбачених витрат і сумнівного результату. Навіть якщо ви вже самостійно вибрали товар, потрібно тільки дати контакти постачальника фахівцям, і вони організують швидке та якісне транспортування вашого товару в Україну.

Заручаємося підтримкою надійних партнерів

Серед великого вибору логістичних компаній, які допоможуть здійснити викуп товару та доставлять його в Україну, потрібно вибрати надійну. На що слід звернути увагу в першу чергу? Це такі критерії:

  • перелік послуг;
  • цінова політика компанії;
  • її доступність та відкритість;
  • експертність на логістичному ринку;
  • наявність складів у Китаї;
  • дотримання термінів доставки.

Згідно з численними відгуками, позитивну репутацію на ринку логістичних послуг здобула компанія UTEC Logistics. Її спеціалісти не тільки викуплять та доставлять товар, але й оцінять цілісність та комплектацію замовлення. При необхідності перевірять справність приладів. Працівники компанії володіють китайською мовою, тому зможуть на місці розв’язати всі питання та владнати непорозуміння. Для доставки товару буде розроблений оптимальний маршрут, що допоможе запропонувати клієнту максимально вигідну ціну послуги.

Обираємо оптимальний спосіб доставки

Спеціалісти логістичної компанії можуть запропонувати різні способи транспортування товарів з Китаю в Україну:

  1. Авіаперевезення. Використовуються переважно для доставки цінних товарів, а також продуктів з невеликим терміном придатності. Це найдорожчий, проте найшвидший вид вантажоперевезень. Терміни доставки чартерним рейсом – від одного дня, звичайним – від трьох.
  2. Залізничним транспортом. Вийде дешево для великих партій товару. Очікувати товар потрібно не менше 16 днів.
  3. Морем. Такий спосіб доставки вибирають, коли терміни «не горять». Товар поміщають в окремий або консолідований контейнер відповідно для великих або малих партій. В останньому випадку замовлення буде поміщене до вантажу інших замовників. Доставка морем здійснюється від 29 днів.

Найбільш слушний вид доставки обирають в залежності від характеристик товару, виділеного бюджету та термінів. КНР справедливо отримала звання найбільшого індустріального центру у світі. Країна давно випередила усіх конкурентів та впевнено зайняла свою нішу на міжнародному ринку, постійно завойовуючи довіру нових споживачів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: