Як працюють культурні та мистецькі заклади Конотопщини?

Культура | 10:00, 4.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Бібліотеки продовжують обслуговувати своїх користувачів та видавати літературу. Так, зокрема Центральна міська бібліотека імені С.І.Пономарьова, дитяча та міська бібліотеки для дітей по пр. Червоної Калини 13 та 18 працюють для користувачів щоденно з 9-ї до 15-ї години без перерви.
Міська бібліотека для дорослих по вул. Богдана Хмельницького, 24 та Підлипненська сільська бібліотека працюють з вівторка по суботу з 10.00 до 14.00. Кожен з вас має змогу здати книгу та отримати нову.
Музейні заклади громади тимчасово закриті для відвідувачів, але працівниками ведеться робота по збереженню фондової колекції, оцифруванню експонатів групи «Пам’ятки писемності. Документи» та занесення їх до книги електронного обліку. Активно ведеться робота з хронологічного часопису подій в Конотопі та Конотопському районі з початку військових дій 2022 року, пошуку відомостей про загиблих конотопців під час військових дій.
В міському будинку культури «Зоряний» та міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» функціонують центри з надання населенню гуманітарної допомоги.
Конотопські дитячі музичні школи №1 та №2 проводять заняття з юними вихованцями в дистанційному режимі. Групові та індивідуальні заняття – проводяться педагогами згідно з розкладом із застосуванням новітніх освітніх програм.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: