Як обрати якісний лічильник для води?

Суспільство | 10:02, 28.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні по всій Україні стрімко зростають комунальні тарифи, зокрема на послуги водопостачання та водовідведення. А відтак кожен задумується, як платити менше. Економити допомагають саме облікові прилади, бо так Ви платите тільки за воду, яку споживаєте. Якісні лічильники для води можна придбати у Львові. При цьому у сам Львів їздити не обов’язково. Точний і надійний обліковий прилад можна обрати та замовити у спеціалізованому Інтернет-магазині, навіть не виходячи з дому. Достатньо просто перейти за посиланням на сайт «TeploSmart» за посиланням: https://teplosmart.com.ua/produktsiia/lichylnyky-vody/.

Лічильники німецької якості тепер і в Україні

«TeploSmart» – це офіційний представник німецької компанії «ZENNER» в Україні, однієї з найбільших фірм Європи з виробництва приладів обліку послуг житлово-комунальної галузі. Компанія спеціалізується на розробці та сервісному обслуговуванні не лише лічильників води, а й теплової енергії, програмного забезпечення до них.

Німецьку якість облікових приладів «ZENNER» цінують у всьому світі. Щороку компанія реалізує більше 140 тисяч тільки теплових лічильників. Ці прилади встановлюють не лише в будинках та квартирах, а й на підприємствах, державних закладах. Бо вони забезпечують ефективний контроль енергоресурсів, невеликі за розміром, прості у монтажу, мають високі технічні характеристики, довговічні і відповідають європейським стандартам якості.

Якщо потрібен лічильник для холодної води

Обираючи лічильник води в Інтернет-магазині «TeploSmart», визначіться, який саме прилад обліку найбільше підійде саме Вам.

Лічильники холодної води за принципом роботи поділяються на:

Тахометричні;

Електромагнітні чи індукційні;

Ультразвукові;

Вихрові.

Перша категорія – це механічні прилади обліку. Такі краще обрати для квартири, якщо у Вашому регіоні забруднена чи жорстка вода. Крильчатка або турбіна приладу обертаються під напором води. Ці лічильники не надто точні, але не дорогі і з часом їх треба буде міняти.

Електромагнітні чи індукційні служать довго, дуже точні, якщо у воді немає зайвих домішок. Але вони дорожчі і працюють за допомогою електрики.

Ультразвукові працюють теж за допомогою електрики, підраховуючи швидкість поширення ультразвуку за течією води та проти неї. Дороговартісні, але служать до 15 років.

Вихрові рахують швидкість формування вихрів у потоці води за допомогою електроніки. Обирати такий варто, якщо питна вода надходить без домішок.

Обираючи лічильник, зверніть увагу і на температуру води, яку він рахуватиме

У «TeploSmart» є облікові прилади для гарячої води до +130 градусів за Цельсієм, для холодної – до +30 градусів, а також універсальні – до +90 градусів.

Відповідно, буде різнитися й матеріал, з якого виготовлено прилади (для гарячої води – з термостійких матеріалів). Для простішого орієнтування, лічильники гарячої води зовні червоного кольору, для холодної – пофарбовані у синій, універсальні ж – помаранчевого.

Одноструменевий чи багатоструменевий?

На цю характеристику варто звернути увагу, якщо Вам важлива точність приладу. Перша категорія – це ті, в яких вода надходить на крильчатку одним потоком, у інших вода розбивається на частини, зменшуючи виникнення вихорів. Багатоструменеві вважаються більш точними.

Якщо потрібен лічильник для дому чи квартири

У такому випадку не обов’язково обирати дороговартісні моделі. Для холодної води підійдуть звичайні тахометричні, при чому вони можуть бути мокрого типу. А для гарячої води лічильник варто підібрати сухого типу, щоб домішки у воді не пошкодили прилад. Якщо ж у системі перепади температури води, то й лічильник треба обрати комбінований.

За класом точності прилади обліку позначаються від А до D, відповідно буде різнитися і допустима похибка. Для домашнього використання зазвичай достатньо лічильника класу В. Але якщо планується вертикальний монтаж, спеціалісти «TeploSmart» рекомендують обрати клас А. А електронні моделі можна обрати і С класу.

При виборі приладу обліку у «TeploSmart», менеджери інтернет-магазину порекомендують, яку модель краще обрати, в залежності від розташування, наявності вільного місця, враховуючи орієнтацію щодо підлоги.

Зручно, що на сайті можна попередньо переглянути відео огляди лічильників, ознайомитися з відгуками та іншою продукцією.

Зверніть увагу, у «TeploSmart» також можна скористатися і послугами повірки лічильників. Або підключення до системи збору даних з комерційних вузлів обліку теплової енергії та водопостачання (в одну систему можуть бути об’єднані різні марки приладів обліку енергії що мають можливість передачі даних по протоколу M-Bus (EN 13757).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: