Як обрати стильні, зручні та теплі рукавички?
Поділитися в
Копіювати посилання

Рукавиці та рукавички – не лише елемент Вашого гардеробу, який підкреслить Ваш стиль і слугуватиме додатковою прикрасою. В холодну пору року вони просто необхідні для захисту рук від вітру та морозу. Руки повинні завжди бути в теплі, бо це комфортно і довше збереже молодість шкіри рук, яка, як відомо, під впливом зовнішніх факторів старіє найшвидше.
Цікавий факт
Руки видають вік людини. Вони швидко старіють, оскільки шкіра в цій ділянці дуже тонка, має мало сальних залоз, які створюють захисну плівку, захищаючи від втрати вологи. Влітку на відкритій ділянці шкіри ультрафіолет руйнує колаген, провокує появу пігментних плям. Взимку від перепадів температури та холоду страждають капіляри, порушується кровопостачання, з’являються сухість та зморшки. Пральні порошки та засоби для миття посуду теж руйнують шкіряний покрив, призводячи до його передчасного старіння.
Зберегти шкіру рук молодою допомагають регулярний догляд та захист, зокрема й правильно підібрані рукавички.
Які бувають рукавички?
У кожної людини повинно бути, як мінімум, кілька пар рукавичок. Вони бувають:
- В залежності від сезону – осінні (весняні), зимові і, навіть, літні.
- Господарські (для прибирання, будівельних або городніх робіт).
- Спортивні. Приміром, боксерські чи для занять у тренажерному залі, підйому штанги чи іншого спортивного інвентарю, мотоциклетні, для водіїв, хокейні, для лижних прогулянок та ін.
- Тактичні. Для військових, щоб надійніше тримати зброю та не обпікати руки, коли, наприклад автомат під час стрільби сильно нагрівається. А також для парадної офіцерської форми.
- Медичні (хірургічні) чи косметологічні, одноразові.
- Чоловічі, жіночі та дитячі.
- В залежності від форми й розміру – класичні (трохи довші зап’ястя), укорочені, вечірні, довгі жіночі, без пальців, мітенки.
Кожен з цих видів рукавичок має свої підвиди, в залежності, від кольору, матеріалу виготовлення, бренду, крою, дизайну, розмірів…
Як обрати рукавички?
Якщо визначилися із призначенням цього елементу гардеробу (для чого саме Вам потрібні рукавички), врахуйте суму, на яку розраховуєте зробити покупку. Адже ціни будуть суттєво різнитися, в залежності від бренду, вузького призначення, якості.
Щоб правильно обрати розмір, краще, звісно, приміряти. Рукам у рукавицях чи рукавичках повинно бути зручно. Вони повинні облягати руку, як друга шкіра, не передавлювати, але і не бовтатися. Якщо тисне, теліпається, збирається складками – це не Ваш розмір. Довжина пальців рукавички та Ваших також повинні співпадати.
Можна виміряти розмір і за допомогою сантиметрової стрічки чи звичайної нитки та лінійки. Виміряйте обхват долоні у найширшому її місці по кісточкам пальців, не враховуючи великий. А в довжину – відстань від кінчика середнього пальця до зап’ястя. Купуючи рукавички, запитайте розмір з такими промірами у продавця.
Кілька порад для ідеальної покупки
Якщо обираєте шкіряні рукавички, краще взяти трохи тіснуваті, оскільки шкіра з часом розтягується. Чим менше швів на шкіряних рукавичках, тим краще. Вироби з суцільного полотна шкіри довше слугують, розтягуються рівномірно, на відміну від тих, які зшиті зі шматочків.
На зиму рукавички можна обрати на пів розміру більші: додатковий прошарок теплого повітря між рукою і рукавичкою – це додаткове тепло, за принципом термоса.
Осінні краще обирати точно за розміром, щоб виглядали бездоганно.
Купуючи рукавички в інтернет-магазині, зручно орієнтуватись з вибором, користуючись фільтрами пошуку та вказаними розмірними таблицями, консультаціями менеджерів. Так, рукавиці й рукавички на будь-який смак і гаманець, можна обрати в київському інтернет-магазині «ATHLETICS», перейшовши за посиланням athletics.kiev.ua.
Купуючи рукавички, враховуйте Ваш стиль
Шкіряні рукавички більше підходять для ділового стилю, вони краще зберігають тепло. Тоді як вироби зі штучної шкіри – холодні й швидко потріскаються. Якщо шукаєте більш дешевий варіант, віддайте перевагу в’язаним чи текстильним виробам.
Рукавички за кольором та типом матеріалу можна підбирати під інші аксесуари, приміром, шапку або шарф.
Якісні й доступні моделі пропонують такі бренди, як ATLI-TECH, Columbia, Demix, Glissade, Nortland, Outventure, Protest, Termit, WANABEE.
Вдалих покупок!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram
Реклама