Як обрати адаптер живлення для мобільного обладнання?

Реклама | 16:31, 12.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Зарядка – це найпростіший та незамінний аксесуар, який використовують власники мобільної електроніки практично щодня. Як і будь-яке інше електрообладнання, зарядний пристрій може вийти з ладу і знадобиться йому заміну. Адаптер для планшета можна вибрати тут https://www.aks.ua/uk/catalog/zaryadnye-ustroistva/zaryadnoe-ustroistvo-dlya/plansheta, а щоб не помилитися, рекомендуємо ознайомитися з параметрами, сучасними технологіями швидкої передачі енергії та рішеннями, які стануть у нагоді в дорозі.

Найпопулярніші конструкції блоків живлення

  1. Мережева зарядка – це аксесуар, що дозволяє заряджати портативне обладнання від розетки 220В. Тому використовувати його можна вдома, в офісі, а також у громадському транспорті, тобто в будь-якому місці, де є вільний доступ до електричної розетки. Сьогодні найпопулярнішим рішенням є блоки живлення модульного типу, які дозволяють підключити кабель будь-якої конфігурації.
  2. Автомобільна зарядка – це різновид зарядного пристрою, що дозволяє зарядити мобільний пристрій від бортової мережі автомобіля. Блок живлення вставляється в розетку прикурювача і має входи USB-A або USB-C для підключення кабелю, що відповідає вашому пристрою. Процес заряджання стає активним лише тоді, коли ключ повернутий у замку запалювання.
  3. Індуктивна зарядка – це універсальне рішення, що забезпечує бездротове заряджання. Зарядний пристрій включає в свою конструкцію силовий кабель і платформу – базову станцію, оснащену електромагнітною котушкою. Після підключення бездротового з’єднання до розетки розмістіть пристрій, який підтримує QI (стандарт бездротової зарядки), щоб зарядити акумулятор.

Важливі параметри зарядного пристрою

Раніше виробники мобільних пристроїв використовували інтерфейси з’єднання зарядного пристрою власної розробки. Лише за кілька років їх стали уніфікувати до стандарту microUSB, а тепер і USB-C. Це серйозний крок у бік зниження накопичення надлишкового електронного сміття. Теоретично завдяки уніфікації адаптером живлення від планшета можна заряджати, наприклад, смартфон і навпаки. На практиці варто звертати увагу на параметри зарядних пристроїв, такі як:

  • напруга, виражена у вольтах (В),
  • струм, виражений в амперах (А),
  • потужність, виражену у ватах (Вт).

Зазвичай параметри оригінального ЗУ, що додається до пристрою, підганяють так, щоб ефективно та безпечно здійснювати процес заряджання.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: