Як економити на газі, але не на теплі: компанія 104.ua виводить на ринок власний котел

 Поділитися

Поділитися в

Нове рішення — економічний котел — з вересня 2021 року пропонує єдиний сервіс для споживачів газу 104.ua.

Компанія 104.ua виводить на ринок власний газовий котел. Двоконтурний газовий котел 104.ua Model T розроблений спеціально для ринку України: адаптований під державні стандарти якості газу та кліматичні умови країни.

При заміні старого газового котла на 104.ua Model T клієнти зможуть економити до 40% у споживанні газу. Виробники гарантують надійність свого котла і дають гарантію 5 років, а також надають доступне сервісне обслуговування.

Котел власної торгової марки 104.ua став логічним продовженням діяльності нашої компанії. Ми виводимо на ринок котел, на який очікують споживачі газу. Він економічний і надійний, але при цьому суперкомпактний і тихий, — пояснює керівник відділу продажів 104.ua Аліна Левкович.

Виробник стверджує, що ціна 104.ua Model T буде доступною, а ККД складе 92,1%. При своїх компактних параметрах котел легко обігріє квартиру або приватний будинок площею від 35 до 240 метрів квадратних. Серед основних переваг — 14 систем безпеки, захист від замерзання, два режими роботи: еко і комфортний.

Теплообмінники 104.ua Model T виготовлені з міді та нержавіючої сталі. Окремий плюс моделі — компактність і низький рівень шуму при роботі, що дозволить встановити його навіть на невеликій кухні, інтегруючи в сучасні дизайнерські рішення.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments