Як буде організований навчальний процес у школах Конотопа в умовах карантину + ВІДЕО

ВАЖЛИВО!, Місто, Освіта | 16:03, 29.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Детально про те, як навчатимуться школярі Конотопа в умовах карнитну розповіла начальник управління освіти Людмила Ігнатенко.

До закладу освіти дозволено заходити тільки учням, вчителям та технічним працівникам у масках, так як і пересуватися школою. Але на уроках маски можна зняти. для учнів 1-4 класів дозволено пересуватися без масок. По можливості уроки можуть бути проведені на свіжому повітрі. Обов’язково буде проведено температурний скринінг для педагогів та технічних працівників школи. Температурний скринінг для учнів не є обов’язковим. Уроки, по можливості будуть проводитися в одному закріпленому за класом кабінеті. Місця для обробки рук розміщені на вході до закладу.Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів суворо заборонений.

Також Людмила Ігнатенко наголосила на забороні збору коштів з батьків для закупівлі антисептиків та інших засобів.

На сьогодні навчальні заклади освіти забезпечені всім необхідним. Антисептики вже розвезені по закладам. На наступному тижні закупимо ще. Школи Конотопа повністю готові до нового навчального року, – заявила начальник управління освіти.

Начальник відділу освіти Людмила Ігнатенко Про протиепідемічні заходи у закладах освіти міста Конотоп на період карантину

Опубліковано Відділ освіти Конотопської міської ради Пʼятниця, 28 серпня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: