Ворог знову бив по прикордонню Конотопського району

Суспільство | 09:28, 14.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 13 серпня до 08.00 14 серпня ворог завдав авіаударів КАБами (3 вибухи), ФПВ-дроном типу “Камікадзе” (1 вибух), обстріляв з РСЗВ  (3 вибухи) та міномету (13 вибухів) прикордоння Новослобідської громади.

Без втрат, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

 

 

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: