Ворог знову бив по прикордонню Конотопського району
Суспільство | 09:28, 14.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 13 серпня до 08.00 14 серпня ворог завдав авіаударів КАБами (3 вибухи), ФПВ-дроном типу “Камікадзе” (1 вибух), обстріляв з РСЗВ (3 вибухи) та міномету (13 вибухів) прикордоння Новослобідської громади.
Без втрат, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram