Ворог знищив вокзал у Шостці
Поділитися в
Копіювати посилання

Вночі російські війська прямими влучаннями кількох десятків дронів-камікадзе знищили будівлю вокзалу в Шостці та пошкодили інфраструктуру залізничної станції.
«Цивільний вокзал, з якого щодня сотні мешканців Сумщини вирушали у своїх мирних справах став черговою ціллю країни-терориста. На щастя, жертв серед працівників і пасажирів немає: під час атаки люди перебували в укриттях. Залізничники працюють над ліквідацією наслідків обстрілу», – написав Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба.
В Укрзалізниці повідомили, що ранкові рейси в регіоні — за графіком, можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram