Ворог знищив вокзал у Шостці

Суспільство | 10:09, 30.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вночі російські війська прямими влучаннями кількох десятків дронів-камікадзе знищили будівлю вокзалу в Шостці та пошкодили інфраструктуру залізничної станції.

«Цивільний вокзал, з якого щодня сотні мешканців Сумщини вирушали у своїх мирних справах став черговою ціллю країни-терориста. На щастя, жертв серед працівників і пасажирів немає: під час атаки люди перебували в укриттях. Залізничники працюють над ліквідацією наслідків обстрілу», – написав Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба.

В Укрзалізниці повідомили, що ранкові рейси в регіоні — за графіком, можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: