Ворог завдав ударів по двох громадах Конотопського району
Суспільство | 11:06, 1.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 31 травня до 08.00 1 червня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
Новослобідську громаду ворог атакував БпЛА, ФПВ-дронами, обстріляв зі ствольної артилерії та скинув на територію НВП.
По Путивській громаді противник вдарив БпЛА, ФПВ-дронами, з міномету та ствольної артилерії, скинув на територію НВП.
Без постраждалих.
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram