Ворог завдав ударів по двох громадах Конотопського району

Суспільство | 11:06, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 31 травня до 08.00 1 червня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

Новослобідську громаду ворог атакував БпЛА, ФПВ-дронами,  обстріляв зі ствольної артилерії та скинув на територію НВП.

По Путивській громаді противник вдарив БпЛА, ФПВ-дронами, з міномету та ствольної артилерії, скинув на територію НВП.

Без постраждалих.

 

 

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: