Ворог завдав ударів по двох громадах Конотопського району
Суспільство | 09:45, 25.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 24 травня до 08.00 25 травня росіяни завдали ударів по Конотопській та Новослобідській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
Новослобідську громаду ворог атакував безпілотниками та обстріляв зі ствольної артилерії.
По Конотопській громаді противник вдарив БпЛА.
Без постраждалих.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram