Ворог намагається дезінформувати населення та скомпрометувати джерело достовірної інформації

Суспільство | 20:03, 10.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

В групах соціальних мереж та каналах месенджерів шириться повідомлення, що від імені Управління стратегічних комунікацій ЗСУ (StratComZSU) здійснюється розсилка шкідливих повідомлень наступного змісту:

«Росія активізує інфоатаки. Важливо, щоб кожен українець вмів їм протидіяти. Подивіться це відео. У ньому прості правила інфогігієни, які дозволять протистояти ворогу. https://youtu.be/ndg4dummZNE».

Вказане повідомлення подається, як спроба масової розсилки тексту, в якому при переході за посиланням відбувається ураження пристроїв вірусами чи «програмами-шкідниками».

Насправді, в даному випадку, посилання не містить вірусів чи шкідливих програм! При переході за посиланням відкривається відеозапис «Правила, які наближають Перемогу | Як не стати овочем» волонтерського Youtube-каналу «Як не стати овочем» https://www.youtube.com/@inforules-ua, який орієнтований на навчання українців кібергігієні.

Цього разу ворог намагається дезінформувати населення та скомпрометувати джерело достовірної інформації. Зберігаємо пильність та не піддаємося впливу ворожих ІПСО!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: