Ворог бив по трьох громадах Конотопського району
Суспільство | 09:23, 27.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 26 травня до 08.00 27 травня росіяни завдали ударів по Конотопській, Новослобідській та Путивльській громадах, проінформували у Конотопській районній державній адміністрації.
Конотопську громаду ворог атакував БпЛА.
По Новослобідській громаді противник вдарив зі ствольної артилерії.
По Путивльській громаді агресор завдав ударів ФПВ-дронами.
Без постраждалих.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram