Ворог бив по трьох громадах Конотопського району

Суспільство | 09:23, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 26 травня до 08.00 27 травня росіяни завдали ударів по Конотопській, Новослобідській та Путивльській громадах, проінформували у Конотопській районній державній адміністрації.

Конотопську громаду ворог атакував БпЛА.

По Новослобідській громаді противник вдарив зі ствольної артилерії.

По Путивльській громаді агресор завдав ударів ФПВ-дронами.

Без постраждалих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: