Ворог атакував три громади Конотопського району
Суспільство | 09:25, 22.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 21 травня до 08.00 22 травня росіяни завдали ударів по Буринській, Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
У Буринській громаді через влучання ворожого БпЛА пошкоджено приватне домоволодіння (скління вікон, господарчі споруди).
Новослобідську і Путивльську громади противник атакував ФПВ-дронами.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram