Ворог атакував три громади Конотопського району

Суспільство | 09:25, 22.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 21 травня до 08.00 22 травня росіяни завдали ударів по Буринській, Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

У Буринській громаді через влучання ворожого БпЛА пошкоджено приватне домоволодіння (скління вікон, господарчі споруди).

Новослобідську і Путивльську громади противник атакував ФПВ-дронами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: