Ворог атакував три громади Конотопщини
Суспільство | 08:52, 28.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 27 травня до 08.00 28 травня росіяни завдали ударів по Кролевецькій, Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
Внаслідок ударів ворожими БпЛА у Кролевецькій громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.
Новослобідську громаду противник атакував БпЛА та обстріляв з СПГ.
По Путивльській громаді агресор бив з міномету.
Без постраждалих.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram