Ворог атакував три громади Конотопщини

Суспільство | 08:52, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 27 травня до 08.00 28 травня росіяни завдали ударів по Кролевецькій, Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

Внаслідок ударів ворожими БпЛА у Кролевецькій громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.

Новослобідську громаду противник атакував БпЛА та обстріляв з СПГ.

По Путивльській громаді агресор бив з міномету.

Без постраждалих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: