Ворог атакував Новослобідську громаду 8 КАБами

Війна | 09:26, 24.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 23 серпня по 08.00 24 серпня під ворожим вогнем перебувала Новослобідська громада.

По території громади ворог завдав авіаударів 8 КАБами, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

У результаті атаки КАБами зранку 23 серпня у с.Бунячине пошкоджено два будинки, церкву та адмінбудівлю старостату. Госпіталізовано пораненого 44-річного місцевого жителя.

Вдень, 23 серпня, противник знову вдарив по с.Бунячине ФПВ-дронами (3 вибухи).  Внаслідок атаки пошкоджені сільський будинок культури, адмінбудівля старостату, житловий будинок.

Прикордоння громади ворог також обстріляв з міномету. Люди не постраждали.

– Новослобідська громада щодня піддається ударам ворога, який нищить цивільну інфраструктуру та житло, страждають люди. Тому вкотре закликаю жителів подбати про себе та рідних – евакуація рятує життя, – звернувся начальник Конотопської РВА Павло ДУДКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: