Ворог атакував Конотопську громаду: є постраждалі
Суспільство | 06:48, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Цієї ночі зафіксовані влучання російських безпілотників у житловий сектор у Конотопській та Шосткинській громадах, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Триває ліквідація наслідків атак. Також проводиться евакуація людей із пошкоджених та прилеглих будинків.
Є постраждалі у Конотопі, щонайменше шестеро.
Інформація щодо поранених уточнюється.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram