Ворог атакував Конотопську громаду: є постраждалі

Суспільство | 06:48, 20.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Цієї ночі зафіксовані влучання російських безпілотників у житловий сектор у Конотопській та Шосткинській громадах, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Триває ліквідація наслідків атак. Також проводиться евакуація людей із пошкоджених та прилеглих будинків.

Є постраждалі у Конотопі, щонайменше шестеро.

Інформація щодо поранених уточнюється.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: