Волонтери Гуманітарної місії “Проліска» надають допомогу постраждалим від обстрілу конотопцям
Поділитися в
Копіювати посилання

Місто Конотоп сьогодні зранку опинилося під ракетним обстрілом. Пошкоджено багатоповерхівки, будівлю школи, приватний сектор.
Команда Гуманітарна місія “Проліска”, що працює за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, оперативно виїхала на місця події.
Волонтери Гуманітарної місії «Проліска» надають допомогу на 2-х локаціях. Люди, чиє житло пошкоджено, отримують будівельні матеріали для екстреного ремонту та непродовольчі товари.
Психологи надають першу психологічну допомогу, аби люди могли впоратися з пережитим стресом та негативними емоціями. Соціальні працівники консультують щодо отримання компенсації за пошкоджене житло.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram